| CATEGORY: | PASTRY REFRIGERATED DISPLAY |
|---|---|
| MANUFACTURER: | KLIMAITALIA |
FLOOR STANDING PASTRY -REFRIGERATED- KLIMAITALIA VICTORIA 65 NFP BLACK
-Forced cooling
-Construction of stainless steel and glass
-With electronic thermostat
-Automatic defrost
-LED lighting
-4 legs
| DIMENSIONS mm | 650 x 650 x 1950H |
| INTERNAL DIMENSIONS mm | 588 x 555 x 1208H |
| SHELVES | 5 (530x417mm) |
| TEMPERATURE | +2° +8°C |
| POWER | 320W |
| WEIGHT | 189 kg |
| REFRIGERANT | R290 |