| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | KLIMAITALIA |
ΟΡΘΙΑ ΒΙΤΡΙΝΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ- KLIMAITALIA VICTORIA 65 NFP BLACK
-Βεβιασμένης ψύξης
-Κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι και γυαλί
-Με ηλεκτρονικό θερμοστάτη
-Αυτόματη απόξυξη
-Φωτισμός LED
-4 ποδαράκια
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 650 x 650 x 1950Υ |
| ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 588 x 555 x 1208Υ |
| ΡΑΦΙΑ | 5 (530x417mm) |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | +2° +8°C |
| ΙΣΧΥΣ | 320W |
| ΒΑΡΟΣ | 189 κιλά |
| ΨΥΚΤΙΚΟ ΥΓΡΟ | R290 |