| CATEGORY: | SUPER MARKET REFRIGERATED DISPLAY CASES |
|---|---|
| MANUFACTURER: | KLIMAITALIA |
REFRIGERATED DISPLAY - SUPER MARKET - KLIMAITALIA VISION 200
-Forced cooling
-Automatic defrost
-Panoramic sides
-3 opening doors
-Electronic thermostat - thermometer
-4 feet
-LED lighting
| DIMENSIONS mm | 1935x740x2010H |
| INTERNAL DIMENSIONS mm | 1875x544x1540H |
| CAPACITY lit. | 1939 |
| SHELVES | 10 x (935x450mm) |
| TEMPERATURE | +1/+10°C |
| POWER | 980W |
| REFRIGERANT | R290 |
| WEIGHT | 370 kg |