| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | KLIMAITALIA |
ΨΥΓΕΙΟ ΒΙΤΡΙΝΑ - ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ - KLIMAITALIA VISION 200
-Βεβιασμένης ψύξης
-Αυτόματης απόψυξης
-Πανοραμικά πλαϊνά
-3 ανοιγόμενες πόρτες
-Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
-4 ποδαράκια
-Φωτισμός LED
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 1935x740x2010Υ |
| ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 1875x544x1540Υ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ λιτ. | 1939 |
| ΡΑΦΙΑ | 10 x (935x450mm) |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | +1/+10°C |
| ΙΣΧΥΣ | 980W |
| ΨΥΚΤΙΚΟ ΥΓΡΟ | R290 |
| ΒΑΡΟΣ | 370 κιλά |