| CATEGORY: | GAS COOKING OVENS |
|---|
GAS OVEN WITH HUMIDITY 6x GN1/1 MASTER STAR 616GS
-Υγραντήρας απευθείας ψεκασμού (5 στάδια)
-2 ανεμιστήρες εναλλασόμενης φοράς
| Dimensions mm | 850 x 1041 x 951H |
| Capacity | 6 x GN 1/1 or 60X40 trays |
| Distance between positions | 80 mm |
| Temperature | 100ºC - 260ºC |
| Gas power | 13,5 kW |
| Voltage | 230V |
| Weight | 123 kg |
| Gas inlet | 3/4'' |