| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΑΕΡΙΟΥ |
|---|
ΑΕΡΙΟΥ ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΕ ΥΓΡΑΣΙΑ 6x GN1/1 MASTER STAR 616GS
-Υγραντήρας απευθείας ψεκασμού (5 στάδια)
-2 ανεμιστήρες εναλλασόμενης φοράς
| Διαστάσεις mm | 850 x 1041 x 951Υ |
| Χωρητικότητα | 6 x GN 1/1 ή 60Χ40 λαμαρίνες |
| Απόσταση μεταξύ θέσεων | 80 mm |
| Θερμοκρασία | 100ºC - 260ºC |
| Ισχύς αερίου | 13,5 kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 123 kg |
| Είσοδος αερίου | 3/4'' |