| CATEGORY: | INDUCTION COOKERS |
|---|---|
| MANUFACTURER: | BARTSCHER |
QUADRUPLE INDUCTION HOB BARTSCHER 4P 35-1 TCK
-THREE-PHASE (2 SEPARATE SOCKETS REQUIRED)
-Digital display
-Electronic overheating protection
-10 Power settings
-10 Temperature settings (60ºC -240ºC per 20ºC)
-20KW avaliable model
| DIMENSIONS mm | 792 x 900 x 234H |
| HOB DIAMETER | ø280 |
| USEFUL SURFACE | 720x760mm |
| TEMPERATURE | 60-240°C |
| VOLTAGE | 400V |
| POWER | 14ΚW |