| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΕΠΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΣΤΙΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | BARTSCHER |
ΤΕΤΡΑΠΛΗ ΕΠΑΓΩΓΙΚΗ ΕΣΤΙΑ BARTSCHER 4P 35-1 TCK
-ΤΡΙΦΑΣΙΚΟ (AΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ 2 ΞΕΧΩΡΙΣΤΕΣ ΠΡΙΖΕΣ)
-Ψηφιακή ένδειξη
-Ηλεκτρονική προστασία υπερθέρμανσης
-10 Στάδια ρυθμίσεων ισχύος
-10 Στάδια ρυθμίσεων θερμοκρασίας (60ºC -240ºC ανά 20ºC)
-Διαθέσιμο μοντέλο με 20Kw ισχύ.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 792 x 900 x 234Υ |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΕΣΤΙΩΝ | ø280 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ | 720x760mm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 60-240°C |
| ΡΕΥΜΑ | 400V |
| ΙΣΧΥΣ | 14ΚW |