| CATEGORY: | VACUUM |
|---|
TABLE-TOP VACUUM ITALSTAR 400
Stainless steel, tabletop, construction.
| DIMENSIONS mm | 475 x 555 x 460H |
| CHAMBER DIMENSIONS mm | 420x440x200(150) |
| SEAL BAR LENGTH | 400 mm |
| DRAINING TIME | 2 minutes |
| PUMP | 20m³/h |
| POWER | 900W |
| VOLTAGE | 230V |
| WEIGHT | 65 kg |