| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΒΑΚΟΥΜ |
|---|
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ BAKOYM ITALSTAR 400
Ανοξείδωτη, επιτραπεζια, κατασκευή.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 475 x 555 x 460Υ |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΘΑΛΑΜΟΥ mm | 420x440x200(150) |
| ΜΗΚΟΣ ΡΑΒΔΟΥ ΣΦΡΑΓΙΣΗΣ | 400 mm |
| ΧΡΟΝΟΣ ΕΚΚΕΝΩΣΗΣ | 2 λεπτά |
| ΑΝΤΛΙΑ | 20m³/h |
| ΙΣΧΥΣ | 900W |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΒΑΡΟΣ | 65 kg |