| CATEGORY: | VACUUM |
|---|
TABLE-TOP VACUUM ITALSTAR 300
Stainless steel, tabletop, construction.
| DIMENSIONS mm | 370 x 480 x 435H |
| CHAMBER DIMENSIONS mm | 320x370x185(135) |
| SEAL BAR LENGTH | 300 mm |
| DRAINING TIME | 2 minutes |
| PUMP | 10m³/h |
| POWER | 370W |
| VOLTAGE | 230V |
| WEIGHT | 38 kg |