| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΒΑΚΟΥΜ |
|---|
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ BAKOYM ITALSTAR 300
Ανοξείδωτη, επιτραπεζια, κατασκευή.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 370 x 480 x 435Υ |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΘΑΛΑΜΟΥ mm | 320x370x185(135) |
| ΜΗΚΟΣ ΡΑΒΔΟΥ ΣΦΡΑΓΙΣΗΣ | 300 mm |
| ΧΡΟΝΟΣ ΕΚΚΕΝΩΣΗΣ | 2 λεπτά |
| ΑΝΤΛΙΑ | 10m³/h |
| ΙΣΧΥΣ | 370W |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΒΑΡΟΣ | 38 kg |