| CATEGORY: | WINE DISPLAY CASES |
|---|---|
| MANUFACTURER: | KLIMAITALIA |
WINE DISPLAY KLIMAITALIA WINELUX 135
Forced cooling display case with 3 opening doors and 5 wooden - fixed - shelves (340x1210mm).
-Electronic thermostat
-Automatic defrost
-LED lighting
-4 feet
-Lock
| DIMENSIONS mm | 1350 x 582 x 2305H |
| CAPACITY | 295 bottles (750ml) |
| SHELF SPACING | 350 mm |
| TEMPERATURE | +3ºC / +20ºC |
| REFRIGERANT | R290 |
| WEIGHT | 350 kg |