| CATEGORY: | PASTRY REFRIGERATED DISPLAY |
|---|---|
| MANUFACTURER: | KLIMAITALIA |
FLOOR STANDING PASTRY -FREEZER - KLIMAITALIA VICTORIA 85 NFN BLACK
-Forced cooling
-Construction of stainless steel and glass
-With electronic thermostat
-Automatic defrost
-LED lighting
-4 legs
| DIMENSIONS mm | 850 x 650 x 1950H |
| INTERNAL DIMENSIONS mm | 750x495x1119H |
| SHELVES | 5 (730x417mm) |
| TEMPERATURE | -22° -18°C |
| POWER | 1000W |
| WEIGHT | 211 kg |
| REFRIGERANT | R290 |