| CATEGORY: | SUPER MARKET REFRIGERATED DISPLAY CASES |
|---|---|
| MANUFACTURER: | KLIMAITALIA |
REFRIGERATED DISPLAY - SUPER MARKET - KLIMAITALIA VISION 250
-Forced cooling
-Automatic defrost
-Panoramic sides
-4 opening doors
-Electronic thermostat - thermometer
-4 feet
-LED lighting
| DIMENSIONS mm | 2560x740x2010H |
| INTERNAL DIMENSIONS mm | 2500x544x1540H |
| CAPACITY lit. | 2585 |
| SHELVES | 10 x (1248x450mm) |
| TEMPERATURE | +1/+10°C |
| POWER | 1060W |
| REFRIGERANT | R290 |
| WEIGHT | 440 kg |