| CATEGORY: | REFRIGERATED COUNTERS 70cm DEPTH |
|---|---|
| MANUFACTURER: | BAMBAS FROST |
REFRIGERATOR COUNTER WITH 2 WIDE DOORS BAMBAS PΜ7 155
-Made of stainless steel
-Insulation with ecological polyurethane 5 cm thick
-Element painted with anti-corrosion protection
-Floor with sanitary corners
-Doors with automatic return below 90°
-Adjustable stainless steel feet
-Lamination-coated grids adjustable in height
| DIMENSIONS mm | 1550 × 700 × 850Y |
| CAPACITY lt | 405 |
| TEMPERATURE | 0 / +10 |
| VOLTAGE | 230V |
| POWER | 350W |
| REFRIGERANT | R290 |