| CATEGORY: | REFRIGERATED COUNTERS 70cm DEPTH |
|---|---|
| MANUFACTURER: | BAMBAS FROST |
REFRIGERATOR COUNTER WITH ENGINE DOWN & 2 OPENING DOORS BAMBAS PG 110
-Made of stainless steel
-Insulation with ecological polyurethane 5 cm thick
-Floor with sanitary corners
-Doors with automatic return below 90°
-Adjustable feet
-Lamination-coated racks adjustable in height
-Inox guides for GN
| DIMENSIONS mm | 1100 × 700 × 850Y |
| CAPACITY lt | 215 |
| TEMPERATURE | 0 / +10 |
| VOLTAGE | 230V |
| POWER | 350W |
| REFRIGERANT | R290 |