| CATEGORY: | INDUCTION COOKERS |
|---|---|
| MANUFACTURER: | DYNAMIC |
SINGLE INDUCTION HOB DYNAMIC IC-50A
- THREE PHASE
- 4mm thick black glass surface
- 22cm coil with 21 magnetic strip
- Overheating protection
- Timer: 0-120min
| DIMENSIONS mm | 380 x 500 x 200H |
| USEFUL SURFACE | ø40 |
| TEMPERATURE | 70-280°C |
| VOLTAGE | 380V |
| POWER | 5.000W |
| WEIGHT | 5,8 kg |