| CATEGORY: | INDUCTION COOKERS |
|---|---|
| MANUFACTURER: | BARTSCHER |
DOUBLE INDUCTION HOB BARTSCHER 2P 35-1 TCK
-THREE PHASE model
-Digital display
-Electronic overheating protection
-10 Power settings
-10 Temperature settings (60ºC -240ºC per 20ºC)
-10KW avaliable model
| DIMENSIONS mm | 430x865x235H |
| HOB DIAMETER | ø210 |
| USEFUL SURFACE | 360x760mm |
| TEMPERATURE | 60-240°C |
| VOLTAGE | 400V |
| POWER | 7.000W |