| CATEGORY: | VACUUM |
|---|
TABLE-TOP VACUUM ITALSTAR 450
Stainless steel, tabletop, construction.
| DIMENSIONS mm | 520x560x460H |
| CHAMBER DIMENSIONS mm | 450x460x220 (170) |
| SEAL BAR LENGTH | 450 mm |
| DRAINING TIME | 2 minutes |
| PUMP | 20m³/h |
| POWER | 900W |
| VOLTAGE | 230V |
| WEIGHT | 68 kg |