| CATEGORY: | VACUUM |
|---|
TABLE-TOP VACUUM ITALSTAR 260
Stainless steel, tabletop, construction.
| DIMENSIONS mm | 330 x 480 x 380H |
| CHAMBER DIMENSIONS mm | 280x385x100(50) |
| SEAL BAR LENGTH | 260 mm |
| DRAINING TIME | 2 minutes |
| PUMP | 10m³/h |
| POWER | 370W |
| VOLTAGE | 230V |
| WEIGHT | 36 kg |