| CATEGORY: | JUICER MAKERS |
|---|
AUTOMATIC JUICER FRUCOSOL F50A
Αποχυμωτής πορτοκαλιών με αυτόματη τροφοδοσία για υψηλές απαιτήσεις χυμού. Κατασκευασμένος από ανοξείδωτο ατσάλι. Συνιστάται για: εστιατόρια αυτοεξυπηρέτησης, μπουφέδες, ξενοδοχεία, εστιατόρια.
Available model with fruit quantity counter for brewing (F50AC).
| DIMENSIONS cm | 47 x 62 x 78.5H |
| Fruits per minute | 25 |
| Bucket capacity | 14kg |
| Fruit diameter | 80 mm |
| Power | 460W |
| Current | 230v |
| Weight | 56 kg |