| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΣΤΟΦΕΣ |
|---|
ΣΤΟΦΑ 8 ΘΕΣΕΩΝ 600x400mm MASTER STAR LIEV 846
-Αναλογικός θερμοστάτης
-Λειτουργία στοφαρίσματος
-Inox κατασκευή
-ΔΕΝ συμπεριλαμβάνονται λαμαρίνες ή GN
ALFA1736
| Διαστάσεις mm | 795 x 655 x 835Υ |
| Χωρητικότητα | 8 λαμαρίνες (600x400 mm) |
| Απόσταση μεταξύ των λαμαρινών | 70 mm |
| Θερμοκρασία | +30°C – +60ºC |
| Ισχύς | 2,4kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 43.6 Kg |