| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΣΤΟΦΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | UNOX |
ΣΤΟΦΑ 8 ΘΕΣΕΩΝ 600Χ400mm UNOX XLT193
Θερμοθάλαμος manual, 8 θέσεων 60Χ40 εκ. με υγρασία.
Ιδανικός για τους φούρνους Unox XFT 183 /193
vara1310
| Διαστάσεις mm | 800 x 759 x 774Υ |
| Χωρητικότητα | 8 λαμαρίνες (600x400 mm) |
| Απόσταση μεταξύ των λαμαρινών | 68 mm |
| Θερμοκρασία | εώς +50ºC |
| Ισχύς | 1,2kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 37 Kg |