| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΣΤΟΦΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | UNOX |
ΣΤΟΦΑ 16 ΘΕΣΕΩΝ 600Χ400mm ΜΕ ΚΑΡΟΤΣΙ UNOX XL1003
Θερμοθάλαμος manual, 16 θέσεων 60Χ40 εκ. με υγρασία και καρότσι.
Ιδανικός για τους φούρνους της σειράς Linemiss
vara3910
| Διαστάσεις mm | 870 x 950 x 1880Υ |
| Χωρητικότητα | 16 λαμαρίνες (600x400 mm) |
| Απόσταση μεταξύ των λαμαρινών | 80 mm |
| Θερμοκρασία | εώς +50ºC |
| Ισχύς | 2,4kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 100 Kg |