| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΣΤΟΦΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | EKA |
ΣΤΟΦΑ 10 ΘΕΣΕΩΝ 400Χ600mm EKA MKL 1064 S
Στόφα 10 θέσεων 400x600mm με αναλογικό θερμοστάτη.
ΔΕΝ συμπεριλαμβάνονται λαμαρίνες ή GN.
alfa2300
| Διαστάσεις mm | 850 x 1030 x 770Υ |
| Χωρητικότητα | 10 λαμαρίνες (400x600 mm) |
| Απόσταση μεταξύ των λαμαρινών | 85 mm |
| Θερμοκρασία | +25°C – +65ºC |
| Ισχύς | 2,4kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 91 Kg |