| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΣΑΛΑΜΑΝΔΡΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | BARTSCHER |
ΣΑΛΑΜΑΝΔΡΑ Lift Up 2 ζώνες BARTSCHER 151512
-Θερμοστατικός διακόπτης (Simmerstat)
-Χειροκίνητη ανύψωση άνω μέρους (με λαβή)
-Δοχείο συλλογή λίπους
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 600 x 540 x 530Υ |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΧΑΡΑΣ mm | 590x320mm (μετακινούμενη) |
| ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΥΨΟΣ | 65-210 mm |
| ΖΩΝΕΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ | 2 |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | έως 400 °C |
| ΙΣΧΥΣ | 4kW |
| ΡΕΥΜΑ | 400V |