| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΣΑΛΑΜΑΝΔΡΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | BARTSCHER |
ΣΑΛΑΜΑΝΔΡΑ ΜΕ ΜΕΤΑΚΕΙΝΟΥΜΕΝΗ ΣΧΑΡΑ BARTSCHER 100534
-Σχάρα ψησίματος με ρύθμιση ύψους
-Θερμοστατικός διακόπτης (Simmerstat)
-Δοχείο συλλογής λίπους
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 625 x 500 x 365Υ |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΧΑΡΑΣ mm | 430x300 |
| ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΥΨΟΣ | 160 mm |
| ΖΩΝΕΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ | 1 |
| ΙΣΧΥΣ | 2.8kW |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |