| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | KLIMAITALIA |
ΤΕΤΡΑΠΛΟ ΨΥΓΕΙΟ ΒΙΤΡΙΝΑ - ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ - KLIMAITALIA MR 250 TN4
-Βεβιασμένης ψύξης
-Αυτόματης απόψυξης
-Ανοιγόμενες πόρτες
-Αυτόματη επαναφορά πόρτας
-Φωτισμός LED
-Ψηφιακό Θερμόμετρο / Ηλεκτρονικός Θερμοστάτης
-10 ροδάκια
-Διαθέσιμο ΓΚΡΙ χρώμα
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 2508 x 710 x 1997Υ |
| ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 2418 x 545 x 1569Υ |
| ΡΑΦΙΑ | 10 (566x488mm) & 10 (624x488mm) |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ lit. | 2060 |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | +1/+10°C |
| ΙΣΧΥΣ | 1150W |
| ΨΥΚΤΙΚΟ ΥΓΡΟ | R290 |