| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΠΟΤΗΡΙΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ALFA_ELVIOMEX |
ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΟΤΗΡΙΩΝ - ΠΙΑΤΩΝ ALFA ECO 40
- Ηλεκτρομηχανικός χειρισμός λειτουργίας
- Πόρτα διπλού τοιχώματος
- Διάκενο πόρτας 320 mm
- Τμήματα πλύσης και ξεβγάλματος από ανοξείδωτο ατσάλι
- Κατασκευή αμαξώματος από ανοξείδωτο ατσάλι AISI 304
| Διαστάσεις | 470 X 510 X 710 Υ mm |
| Μέγεθος καλαθιού | 400 X 400 mm |
| Μέγιστο ύψος ποτηριού | 290 mm |
| Μέγιστο ύψος πιάτων | 295 mm |
| Κύκλος πλύσης | 120 δευτ. |
| Τάση | 230V |
| Μέγιστη ισχύς | 2,8 Kw |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 17 Lt |
| Χωρητικότητα λέβητα | 3,5 Lt |