| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΠΙΑΤΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ELETTROBAR |
ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΙΑΤΩΝ-ΠΟΤΗΡΙΩΝ ELETTROBAR FAST 50
Αποτελεί αποτελεσματικό συμβιβασμό μεταξύ ενός μεσαίου μεγέθους πλυντηρίου ποτηριών και ενός μικρού πλυντηρίου πιάτων.
-Με πλήκτρα λειτουργιών και οθόνη LED που δείχνει τις θερμοκρασίες πλύσης και ξεβγάλματος. Ο χρήστης μπορεί να ρυθμίσει τις θερμοκρασίες της δεξαμενής και του λέβητα και τους ρυθμούς δοσολογίας του διανομέα.
-Κατασκευή διπλού τοιχώματος σε όλη την έκταση, συμπεριλαμβανομένης της πόρτας. Τα πλαϊνά του θαλάμου πλύσης είναι εν μέρει κατασκευασμένα με διπλό τοιχώμα. Η συγκολλημένη δεξαμενή είναι εξοπλισμένη με ενσωματωμένο φίλτρο κατασκευασμένο από σύνθετο υλικό.
-Δύο τυπικά προγραμμάτα πλύσης που ταιριάζουν σε διαφορετικά επίπεδα λερώματος και ένα πρόγραμμα αυτοκαθαρισμού.
-Περισταλτική θήκη λαμπρυντικού
-Περισταλτική θήκη απορρυπαντικού διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος.
-Περιλαμβάνει ένα καλάθι για ποτήρια, ένα για πιάτα και μια θήκη για μαχαιροπίρουνα
| Διαστάσεις cm | 52,5x55,5x71,5Y |
| Παραγωγικότητα max | 30 καλάθια/ώρα (35 με ζεστό νερό) |
| Θεωρητική παραγωγικότητα max | 40 καλάθια/ώρα |
| Μέγεθος καλαθιού | 45x45 cm |
| Ύψος ποτηριού | 28cm max |
| Διάμετρος πιάτου | 28cm max |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 14 lt |
| Χωρητικότητα λέβητα | 2,6 lt |
| Ρεύμα | 230V |
| Ισχύς | 3,5kW |
| Βάρος | 48 κιλά |