| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΚΑΜΠΑΝΑ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | SILANOS |
ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΚΑΜΠΑΝΑ NE1000 HY-NRG PD/PB
-Με ηλεκτρικούς δοσομετρητές στεγνωτικού & απορρυπαντικού.
-Με αντλία εξισορρόπησης πίεσης.
-Ανοξείδωτοι βραχίονες πάνω-κάτω.
-Πλύση: Πάνω – κάτω
-Απόπλυση: Πάνω-κάτω
-Συμπεριλαμβάνονται: 1 καλάθι ποτηριών & 1 θήκη για μαχαιροπήρουνα & 1 καλάθι πιάτων.
| Διαστάσεις mm | 660x790x1480Y |
| Μέγεθος καλαθιού | 50x50 cm |
| Άνοιγμα πόρτας | 430 mm |
| Μεγ. ύψος πιάτων / ποτηριών | 405mm |
| Κύκλος πλύσης | 120/180 δευτ. |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 20 lt |
| Ρεύμα | 400V |
| Ισχύς | 6,5kW |