| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΠΑΓΟΜΗΧΑΝΕΣ ΛΕΠΙ - ΤΡΙΜΜΑ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ICETECH |
ΠΑΓΟΜΗΧΑΝΗ, 1130 ΚΙΛΑ ΠΑΓΟΣ ΤΡΙΜΜΑ - ICETECH GR1100
-Κοκκώδης πάγος ιδανικός για πάγκους με ψάρια, μπαρ με σαλάτες, βιτρίνες φρούτων και ποτών. Επίπεδο υγρασίας: 25% (± 2%)
-Αερόψυκτο ή Υδρόψυκτο μηχάνημα
-Κατασκευή από Ανοξείδωτο ατσάλι AISI 304.
-Με κατακόρυφο εξατμιστή και υψηλής απόδοσης κοχλιωτό τρυπάνι στο πάνω μέρος.
-Εξωτερικός διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης.
Οι μηχανές έχουν σχεδιαστεί για νερό με επίπεδο σκληρότητας μεταξύ 15°F και 40°F. Εάν το νερό δεν πληροί αυτές τις παραμέτρους, ειδικά στην περίπτωση σκληρού νερού με υψηλή περιεκτικότητα σε άλατα, είναι απαραίτητο να χρησιμοποιηθούν φίλτρα ή συστήματα αφαλάτωσης.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 1330 x 610 x 820Υ |
| ΠΑΡΑΓΩΓΗ | 1130 κιλά/24ώρες |
| ΑΠΟΘΗΚΗ | Β500 (480 κιλά) ή BCD 800 (812 κιλά) |
| ΙΣΧΥΣ | 3700W |
| ΡΕΥΜΑ | 400V |
| ΨΥΚΤΙΚΟ ΥΓΡΟ | R452A |