| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΚΕΝΤΡΙΚΟΙ ΜΠΟΥΦΕΔΕΣ - ISLANDS |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | AFINOX |
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΨΥΧΟΜΕΝΟΣ ΜΠΟΥΦΕΣ - ΝΗΣΙΔΑ - AFINOX TRADITION RED SQUARE
Πολυτελές, ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟ, ψυχόμενο εκθετήριο μπουφέ με στατικής ψύξης δεξαμενή. Στιβαρό χρωμιωμένο ατσάλινο πλαίσιο σε τροχούς, φινίρισμα laminate και υπερκατασκευή γέφυρας με χαμηλούμενο μανδύα και φωτισμό LED.
-Προστατευτικό κάλυμμα με ηλεκτρονικό άνοιγμα/κλείσιμο και αντιπτερνιστικό κρύσταλλο.
-Στρογγυλεμένες υγειονομικές γωνίες για τέλειο και εύκολο καθαρισμό.
-Πυθμένας με ειδική ρύση για την ορθή αποχέτευση των νερών.
-Καντράν με ψηφιακές ενδείξεις και γενικό διακόπτη ON/OFF.
-Ενσωματωμένο ψυκτικό μηχάνημα.
-4 διπλές περιστρεφόμενες ρόδες με φρένο για εύκολη μετακίνηση.
ΕXTRA ανακλινόμενο πάσο σερβιρίσματος με ανοξείδωτες ράγες.
ΕXTRA ανακλινόμενο πάσο σερβιρίσματος από ξύλο.
Contactless Control προαιρετικό.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 1500x1210x1490Υ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ GN1/1 | 8 |
| ΒΑΘΟΣ εκ. | 20 |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | +4/+8°C |
| ΙΣΧΥΣ | 274W |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΒΑΡΟΣ κιλά | 188 |