| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΙ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | MYCHEF |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ MYCHEF - COOK PRO - 4xGN 1/1 CCE4100D
-Πίνακας ελέγχου LED
-Ρύθμιση υγρασίας, θερμοκρασίας, χρόνου και ταχύτητας του ανεμιστήρα
-3 λειτουργίες μαγειρέματος:
• Συναγωγή από 30°C έως 260°C
• Μικτό από 30°C έως 260°C
• Ατμός από 30°C έως 130°C
-MultiSteam. Πατενταρισμένη τεχνολογία διπλής έγχυσης ατμού
-Θάλαμος μαγειρέματος από ανοξείδωτο ατσάλι AISI 304 18/10 υψηλής αντοχής πλήρως συγκολλημένος με στρογγυλεμένες άκρες και ενσωματωμένη αποστράγγιση
-Ράγες C με εύκολο στον καθαρισμό σύστημα κατά της ανατροπής
-Ορατή και ηχητική ειδοποίηση ολοκλήρωσης μαγειρέματος
-Διακοπή ανεμιστήρα όταν ανοίγει η πόρτα
-Πόρτα με διπλό τζάμι χαμηλής εκπομπής
-Ρυθμιστής θέσης ανοίγματος πόρτας
-Αυτόματο σύστημα αποστράγγισης
-Αυτόματη προθέρμανση
-SmartWind. Έξυπνο σύστημα διαχείρισης που ρυθμίζει την κατεύθυνση περιστροφής της τουρμπίνας και τις 2 ταχύτητές της
-DryOut Plus. Ενεργή εξαγωγή υγρασίας από τον θάλαμο μαγειρέματος
-Φωτισμός θαλάμου LED
-Σύστημα αυτοκαθαρισμού MyCare
-Ενσωματωμένο σιφόνι
-Η λαβή και τα πλαστικά εξαρτήματα διαθέτουν αντιβακτηριδιακή επεξεργασία
-Προστασία από εισροή IPX5
-Χειροκίνητη "αναγέννηση"
Προαιρετικά:
Σύνδεση WiFi. Περιλαμβάνει:
• Cloud. Δημιουργήστε, αποθηκεύστε ή τροποποιήστε συνταγές και στείλτε τες στον φούρνο
• Τηλεχειρισμός του φούρνου από smartphone ή tablet
• Φωνητικός έλεγχος του φούρνου συμβατός με το Google Home
| Διαστάσεις mm | 760 x 710 x 615Υ |
| Χωρητικότητα | 4 x GN 1/1 |
| Απόσταση οδηγών | 68 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | 260°C |
| Ισχύς | 6,3 kW |
| Ρεύμα | 400 V / 3N~ / 50-60 Hz |
| Βάρος | 64kg |
| Σύνδεση νερού | 3/4" εισόδου & 40mm αποχέτευση |