| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΙ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | EKA |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΕ ΥΓΡΑΣΙΑ 5x GN1/1 EKA MKF 511 S
-Ηλεκτρομηχανικός χειρισμός
-Υγραντήρας απευθείας ψεκασμού
-1 ανεμιστήρας εναλλασόμενης φοράς
-Ρυθμιζόμενα ποδαράκια
| Διαστάσεις mm | 730 x 855 x 700Υ |
| Χωρητικότητα | 5 x GN 1/1 |
| Απόσταση μεταξύ θέσεων | 68 mm |
| Θερμοκρασία | 100ºC - 270ºC |
| Ισχύς | 7,8 kW |
| Ρεύμα | 400V |
| Βάρος | 64,8 kg |