| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΑΚΙΑ ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | SMEG |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ 4x 60x40 SMEG ALFA 420MFH-2
Τρόποι ψυσίματος
-Αερόθερμο
-Στατικό ψήσιμο πάνω-κάτω
-Αυτόνομο Grill
-Στατικό ψήσιμο (κάτω) & ανεμιστήρας
-Κυκλοθερμικό ψήσιμο με υγραντήρα (άνω των 150ºC)
-Υγραντήρας απ’ευθείας ψεκασμού
-INOX εξωτερικά
-Δύο ισχυροί ανεμιστήρες εναλλασσόμενης φοράς
-Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο εσωτερικό τζάμι πόρτας
3090
| Διαστάσεις mm | 798x747x563Y |
| Χωρητικότητα | 4 λαμαρίνες (600×400) ή GN 1/1 |
| Απόσταση μεταξύ θέσεων | 77 mm |
| Θερμοκρασία | 70ºC – 270ºC |
| Ισχύς | 6,9kW |
| Ρεύμα | 400V |
| Ισχύς Αυτόνομου grill | 2900 Watt |
| Ισχύς Αντίστασης (πάνω & κάτω) | 3900 Watt |
| Ισχύς Αντίστασης (κάτω) + Ανεμιστήρας | 2700 Watt |
| Χρονοδιακόπτης | 1-60′ ρυθμιζόμενος + συνεχής |