| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΑΚΙΑ ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | SMEG |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ME ΥΓΡΑΣΙΑ 4x 60x40 SMEG ALFA 420H-2
-Υγραντήρας άμεσου ψεκασμού
-Εξωτερικό από ανοξείδωτο ατσάλι
-Δύο ισχυροί αναστρέψιμοι ανεμιστήρες
-Αφαιρούμενο και εύκολο στο καθάρισμα εσωτερικό τζάμι πόρτας
-Χρονοδιακόπτης 1-60′ ρυθμιζόμενος και συνεχής
2660
| Διαστάσεις mm | 798 x 747 x 563Υ |
| Χωρητικότητα | 4 ταψιά 60Χ40 ή 4 x GN 1/1 |
| Απόσταση μεταξύ θέσεων | 77 mm |
| Θερμοκρασία | 50ºC - 270ºC |
| Ισχύς | 6,9 kW |
| Ρεύμα | 400V |
| Βάρος | 61kg |