| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΑΚΙΑ ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | EKA |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ 4x 60x40 EKA EKF 416 NP
-Ηλεκτρομηχανικός χειρισμός
-1 ανεμιστήρας εναλλασόμενης φοράς
-Ρυθμιζόμενα ποδαράκια
1650
| Διαστάσεις mm | 784 x 774 x 634Υ |
| Χωρητικότητα | 4 ταψιά 60Χ40 ή 4 x GN 1/1 |
| Απόσταση μεταξύ θέσεων | 83 mm |
| Θερμοκρασία | 100ºC - 260ºC |
| Ισχύς | 6,2 kW |
| Ρεύμα | 400V |
| Βάρος | 51,2kg |