| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΑΚΙΑ ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | EKA |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΚΥΚΛΟΘΕΡΜΙΚΟΣ 4X (429x345mm) EKA EKF 423 NP
-Ηλεκτρομηχανικός χειρισμός
-1 ανεμιστήρας
-Ρυθμιζόμενα ποδαράκια
-Συμπεριλαμβάνονατ οι 4 λαμαρίνες
745
| Διαστάσεις mm | 590 x 709 x 589Υ |
| Χωρητικότητα | 4 λαμαρίνες (429x345mm) |
| Απόσταση μεταξύ θέσεων | 74 mm |
| Θερμοκρασία | 100ºC - 260ºC |
| Ισχύς | 3,1 kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 33kg |