| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΑΚΙΑ ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | EKA |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΚΥΚΛΟΘΕΡΜΙΚΟΣ - ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ - 4X (429x345mm) EKA EKF 423 NM
Λειτουργίες:
-Στατικό ψήσιμο πάνω
-Grill & Ανεμιστήρας
-Ανεμιστήρας
-Στατικό ψήσιμο (πάνω-κάτω)
-Στατικό ψήσιμο κάτω
-Grill
-Ξεπάγωμα
-Ηλεκτρομηχανικός χειρισμός
-Ρυθμιζόμενα ποδαράκια
-Συμπεριλαμβάνονατ οι 4 λαμαρίνες
980
| Διαστάσεις mm | 590 x 709 x 589Υ |
| Χωρητικότητα | 4 λαμαρίνες (429x345mm) |
| Απόσταση μεταξύ θέσεων | 74 mm |
| Θερμοκρασία | 100ºC - 260ºC |
| Ισχύς | 2,6 kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 36,4kg |