| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΑΚΙΑ ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | SPIDOCOOK |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ 3x 46x33 SPIDOCOOK SF013 CALDOBAKE
Φούρνος combi για διαδικασίες μαγειρέματος φρέσκων και κατεψυγμένων αρτοποιημάτων, ζαχαροπλαστικής και ζαχαρωδών προϊόντων. Χάρη στην τεχνολογία AIR.PLUS επιτυγχάνεται ομοιομορφία ψησίματος σε όλα τα σημεία του ενιαίου δίσκου και σε όλα τα ταψιά, και χάρη στο DRY.PLUS διασφαλίζει την υφή των ψημένων προϊόντων, επιτρέποντας την επίτευξη μιας στεγνής και καλά δομημένης εσωτερικής δομής και μιας τραγανής και εύθρυπτης εξωτερικής επιφάνειας.
ΒΑΣΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ
ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ:
• ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: 30 °C – 260 °C.
• Χειροκίνητος έλεγχος
ΒΑΣΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
• DRY.PLUS: Ταχεία εξαγωγή υγρασίας
• AIR.PLUS: Τέλεια κατανομή του αέρα και της θερμότητας
ΒΑΣΙΚΑ ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
• Protek. Διπλή γυάλινη πόρτα Safe™
• Υποβοηθούμενο άνοιγμα και απαλό κλείσιμο πόρτας
• Εργονομική λαβή πόρτας από ανοξείδωτο ατσάλι
• Φωτιζόμενος θάλαμος μαγειρέματος
• Βάσεις ταψιών από ανοξείδωτο ατσάλι
• Θάλαμος μαγειρέματος από ανοξείδωτο ατσάλι AISI 304
• Βαθμός προστασίας IP-X3
• Φλάντζα από πολυμερές σιλικόνης
• Αντιολισθητικά πόδια
880
| Διαστάσεις mm | 600 x 590 x 402Y |
| Χωρητικότητα | 3 λαμαρίνες (46x33) |
| Απόσταση μεταξύ θέσεων | 70 mm |
| Θερμοκρασία | εώς 260ºC |
| Ισχύς | 2,7kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 20 κιλά |