| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΡΙΤΕΖΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΔΙΠΛΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ROLLER GRILL |
ΦΡΙΤΕΖΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ (2 x 5 ΛΙΤΡΑ) - ROLLER GRILL RF 5DS
Aνεξάρτητα ελεγχόμενες για διπλή απόδοση σε ώρες αιχμής ή για να αφήνουν ένα δοχείο ελεύθερο για το τηγάνισμα άλλων τροφίμων. Διατίθενται με θερμαντικά στοιχεία υψηλότερης ισχύος για να εξασφαλίζεται καλύτερη απόδοση κατά το τηγάνισμα κατεψυγμένων τροφίμων.
630
| Διαστάσεις | 400x400x270Υ mm |
| Χωρητικότητα | 2 x 5 λίτρα |
| Χωρητικότητα καλαθιού | 2 x 1,5 kg πατάτες |
| Παραγωγικότητα | 16 kg/ώρα |
| Ισχύς | 2 x 3.200 kW |
| Ρεύμα | 2x 230V |
| Βάρος | 9kg |