| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΡΙΤΕΖΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ROLLER GRILL |
ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΑ ΦΡΙΤΕΖΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ - ΜΟΝΟΥ ΚΑΔΟΥ- 16 ΛΙΤΡΑ - ROLLER GRILL OFS 16
-Φιλτράρισμα λαδιού
-Βαλβίδα αποστράγγισης υψηλής ροής.
-Ισχυρές αντιστάσεις με ανοξείδωτες φλάντζες.
-Επαναφορά θερμοστάτη στο ντουλάπι.
-Ρυθμιζόμενα πόδια από ανοξείδωτο χάλυβα έως 150 χιλιοστά
emk4250
| Διαστάσεις | 400 x 700 x 980Υ mm |
| Xωρητικότητα | 16 λιτ. |
| Θερμοκρασία | 60-180°C |
| Παραγωγικότητα | 25 κιλά/ώρα |
| Ισχύς | 4.000-8.000-12.000W |
| Ρεύμα | 380V |
| Βάρος | 34 κιλά |