| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΡΙΤΕΖΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΜΟΝΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ROLLER GRILL |
ΦΡΙΤΕΖΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ - 8 ΛΙΤΡΑ - ROLLER GRILL GRILL FD 80
Mε διπλό θερμοστάτη ασφαλείας που κόβει σε περίπτωση υπερθέρμανσης ή απώλειας λαδιού.
Σύστημα ελέγχου ποσότητας και λαδιού.
| Διαστάσεις | 280x425x320Υ mm |
| Χωρητικότητα | 8 λίτρα |
| Χωρητικότητα καλαθιού | 2,5kg πατάτες |
| Παραγωγικότητα | 12kg/ώρα |
| Ισχύς | 3,4kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 7 kg |