| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΡΙΤΕΖΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΔΙΠΛΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ROLLER GRILL |
ΦΡΙΤΕΖΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ (5+8 ΛΙΤΡΑ) - ROLLER GRILL FD 50+80
Διαθέτει διπλό θερμοστάτη ασφαλείας που κόβει σε περίπτωση υπερθέρμανσης ή απώλειας λαδιού.
Διαθέτει επίσης και σύστημα ελέγχου ποσότητας του λαδιού.
emk535
| Διαστάσεις | 490x425x320Υ mm |
| Χωρητικότητα | 5 + 8 λίτρα |
| Χωρητικότητα καλαθιού | 1,5 + 2,5 kg πατάτες |
| Παραγωγικότητα | 20 kg/ώρα |
| Ισχύς | 3.200 + 3.400 kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 13kg |