| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΠΙΤΣΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΙ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | REDFOX |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΠΙΤΣΑΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟΣ REDFOX FP 36
Σχάρα αποσπώμενη + συρτάρι
Πάνω – Κάτω αντίσταση
| Διαστάσεις mm | 505 x 404 x 214Υ |
| Εσωτερικές διαστάσεις σχάρας mm | 340×340 |
| Χωρητικότητα | 1 x Ø 33cm |
| Θερμοκρασία | 50-300ºC |
| Ισχύς | 1.750W |
| Βάρος | 15,2kg |