| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | MENUMASTER |
ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ MENUMASTER RFS518TS
-Όλος ανοξείδωτος
-Με ηλεκτρονικό χειρισμό 100 προγραμμάτων
-5 επιπέδα ισχύος
-Λειτουργεία defrost
KARA2600
| Διαστάσεις mm | 552 x 514 x 362 |
| Διαστάσεις θαλάμου mm | 362 x 416 x 226 |
| Ισχύς εξόδου | 1800W |
| Κατανάλωση ισχύος | 2700W |
| Μαγνήτρο | 2 |
| Τάση | 230 Volt. |
| Χωρητικότητα | 34 λίτρα |
| Βάρος | 23 kg |