| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | BARTSCHER |
ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ ΜΕ ΓΚΡΙΛ BARTSCHER 610856
Λειτουργίες : Απόψυξη / Θέρμανση / Grill (συνδυαζόμενο)
Χρονοδιακόπτης 30 λεπτών
Inox κατασκευή
Εσωτερικός φωτισμός
Περιστρεφόμενος γυάλινος δίσκος Ø270mm
ALF338
| Εξωτερικές διαστάσεις mm | 480 x 390 x 280Υ |
| Εσωτερικές διαστάσεις mm | 315 x 312 x 198Η |
| Χωρητικότητα | 23 lt |
| Ισχύς | 1.4kW |
| Ισχύς μικροκυμάτων | 900 Watt |
| Ισχύς Grill | 1000W |
| Ρεύμα | 230V |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Magnetron | 1 |
| Βάρος | 12.8 κιλά |