| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΑΚΙΑ ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | UNOX |
ΦΟΥΡΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ME ΥΓΡΑΣΙΑ 4x 60Χ40 UNOX XFT 193 ROSSELLA
Φούρνος μεταφοράς με υγρασία, αναλογικό έλεγχο και θάλαμο μαγειρέματος από ανοξείδωτο χάλυβα 304. Λειτουργία χρόνου, θερμοκρασίας, ποσοστού ατμού και 2 ταχυτήτων ανεμιστήρα. Ιδανικός για όλες τις διαδικασίες ψησίματος φρέσκων και κατεψυγμένων αρτοσκευασμάτων. Η τεχνολογία AIR.Plus εγγυάται τέλεια ομοιομορφία μαγειρέματος σε όλα τα ταψιά. Με άνοιγμα προς τα κάτω.
Προηγμένες και αυτόματες λειτουργίες μαγειρέματος
Unox Intensive Cooking
• DRY.Plus: εξάγει γρήγορα την υγρασία από τον θάλαμο μαγειρέματος
• STEAM.Plus: δημιουργεί άμεση υγρασία
• AIR.Plus: πολλαπλοί ανεμιστήρες με όπισθεν
Βασικά χαρακτηριστικά
• Στρογγυλός θάλαμος ψησίματος από χάλυβα AISI 304 υψηλής αντοχής
• Διπλό γυαλί
• Φωτισμός θαλάμου μαγειρέματος μέσω ενσωματωμένων φώτων LED στην πόρτα
• Θάλαμος ψησίματος με χρωμιωμένες ράγες σχάρας από χάλυβα
• Σύστημα ανεμιστήρα και κυκλικά θερμαντικά στοιχεία υψηλής απόδοσης
1760
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 800 x 774 x 509Υ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 4x (60x40) ταψιά |
| ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΑΨΙΩΝ mm | 75 |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 80°C – 260°C |
| ΡΕΥΜΑ | 380V ή 230V |
| ΙΣΧΥΣ | 6,5kW |
| ΒΑΡΟΣ | 49 κιλά |